Sefa Pen

Sami Topal

Yetkili Üretici Bayii

Pencerelerimizin bir çoğu plastikten imal edilmiştir.

Yıllar öncesinde ahşap olarak imal edilen kapı ve pencerelerin yerini petrolün hayatımıza girmesiyle plastik ürünler almıştır. Sağlık açısından sıkıntı göstermeyen Plastik Doğrama çeşitlerimiz için bizi arayabilirsiniz.Profosyonel ekiplerimiz yerinde keşif ile size uygun çözümleri paylaşarak kaliteli ürünü uygun fiyata almanızı sağlayacaklardır.

Kapı ve Pencerelerinizin Tamiri Yapılır

Çift açılım - Kapı ve Pencere Kol Değişimi - İspanyolet ve Kilit Değişimi - Kapı ve Pencere Ayarları - Hırsız Kilidi Takılması Komple Pencere İzalasyonu - Panjur Tamiri - Menteşe DeğişimiSineklik İmalatı ve Montajı - Isıcam Değişimi - PVC Conta Değişimi

Sefa Pen pencere ve kapı sistemleri sektöründe İzmir’in lider kuruluşlarındandır. “İş Mükemmelliği” modelini,  üretim aşamasından nihai tüketiciye ulaştırma aşamasına kadar her süreçte büyük bir titizlik ve profesyonellik ile uygulamaya kararlı olan şirketimiz, yaratıcılık ve yenileşimi besleyerek süreçlerini sürekli iyileştirmekte ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk almaktadır.

 

Başarısını rakiplerinden ziyade kendi başarısıyla sınayan Sefa Pen bir çok projeleri ile sürekli olarak tüm süreçlerini iyileştirme ve mükemmelleştirme prensibi ile hareket etmektedir.

 

Sefa Pen, kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, kalite kayıplarını azaltmak için hata nedenlerini farklı problem çözme teknikleri ile araştırarak, personelini sürekli eğiterek ve yönetime katılımını sağlayarak, iş kazalarının olmasını önlemek adına personelden gelen bildirimlerle önceden önlem alarak, müşteri memnuniyetini artırarak sektöre yön veren, güvenilir ve  her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı varoluşunun temel ilkeleri olarak saymaktadır.

Yaşam Konforunu Artırmak İsteyenlere;
Bütçeleri zorlamadan konfor ve yalıtım arayanların tercihi;
Everest Max PVC Kapı ve Pencere Sistemleri!

20 Seneye yaklaşan tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize genel olarak İzmir ve çevre il ve ilçelerde profesyonel hizmeti garantili bir şekilde sunmaktayız.

 

Pvc kapı ve pencere

Panjur - Kepenk - Hangar Kapısı - Fabrika Kapısı - Isıcam - Isıcam Konfor

Isıcam Sinerji - Sineklik sistemi - Tek sineklik

Cam balkon sistemi

Komple Daire Pvc Pencere - Panjur işi

Toplu daire ve inşaat Pvc Pencere - Panjur işleri

Pvc Pencere, Cam ve Panjur bakım onarım ve tamiri - Kapı kolu - Pencere kolu - Panjur makarası, Panjur ipi v.s. aksesuar ve parçaları

1 Gün içinde anahtar teslimi

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

Adres : Yeşilbağlar Mahallesi 647/27 No:11 Buca - İzmir

0232 275 49 00

0543 461 61 63

Pimapen tamir ekibimiz, alanında uzmanlaşmış eğitimli kadrosu ile İzmir'de profosyonel hizmet vermektedir.

Her türlü PVC kapı ve pencere tamiri işlerinizde bizleri arayabilir ve uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.

0232 275 49 00 - 0543 461 61 63

Adres : Yeşilbağlar Mahallesi 647/27 No:11 Buca - İzmir

copyright©eylultasarim.net 2014